امنیت و سرعت در تلگرام

امنیت و سرعت در تلگرام

بدون دیدگاه 21 ژانویه 2018

امنیت و سرعت در تلگرام

امنیت و سرعت در تلگرام

امنیت و سرعت در تلگرام

امنیت و سرعت در تلگرام

اپلیکیشن ارتباطی تلگرام – Telegram با در نظر گرفتن دو اصل امنیت و سرعت توسعه یافته است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان گروه‌های چت با حضور ۲۰۰ نفر را ایجاد کرد و در عین‌حال ویدئوهایی با حجم ۱ گیگابایت را نیز می‌توان ارسال کرد که از جمله‌ی قابلیت‌های اصلی این بستر ارتباطی است. همانطور که گفتیم تمامی پیام‌های ارسالی از طریق سرویس ذخیره‌ی ابری ذخیره می‌شود و می‌توان با استفاده از وب، پلتفرم‌های موبایل یا انواع سیستم‌عامل‌ها به این سرویس دسترسی پیدا کرد.

برای افرادی که امنیت اصلی‌ترین فاکتور در انتخاب یک اپلیکیشن است، قابلیتی با عنوان Secret Chat اضافه شده که از کدگذاری end-to-end استفاده شده که با استفاده از آن فقط گیرنده قادر به باز کردن کد پیام و خواندن آن است. همچنین هیچ‌یک از پیام‌های ارسال شده در حالت Secret Chat در سرور‌ها ذخیره نشده و همچنین می‌توان تنظیمات رو طوری انجام داد که پیام‌ها پس از ارسال از روی هر دو دستگاه پاک شوند.

امنیت و سرعت در تلگرام

امنیت و سرعت در تلگرام

توسعه‌دهندگان تلگرام مدعی توسعه‌ی سریع‌ترین اپلیکیشن پیام‌رسان موجود هستند و دلیل این ادعا را عدم متمرکز کردن سرورها در یک نقطه‌ی خاص و استفاده از سرور‌های توزیع شده در نقاط مختلف جهان عنوان می‌کنند که از این‌رو کاربران به نزدیک‌ترین سرور‌های موجود دسترسی یافته و پیام‌ها از این طریق ارسال و دریافت می‌شوند. اپلیکیشن تلگرام فضای نامحدود ابری را برای ذخیره‌ی پیام‌های ارسال شده در اختیار کاربران قرار می‌دهد و نکته‌ی مهم‌تر رایگان بودن این اپلیکیشن بدون نمایش تبلیغات اعصاب‌خوردکن در محیط اپلیکیشن است.
این اپلیکیشن علاوه بر اندروید، iOS و ویندوزفون برای سایر سیستم‌عامل‌ها چون ویندوز، مک و لینوکس (۶۴ بیت – ۳۲ بیت) نیز ارائه شده و در صورت عدم امکان استفاده از نرم‌افزار برای این سرویس ارتباطی می‌توان از نسخه‌ی وب آن استفاده کرد.

 

امنیت در تلگرام

telegram-Security

سبز لایک

سبز لایک

 

سبزلایک پیشتاز در ارائه خدمات متنوع و با کیفیت در زمینه شبکه های اجتماعی در کشور میباشد. باچند کلیک ساده میتوانید به راحتی خدمات مورد نظر خود را تهیه نمایید و شاهد رشد روز افزون محبوبیت خود در شبکه های اجتماعی باشید.

دسته بندی :

تلگرام وبلاگ

مقاله های مرتبط