ممبر واقعی گروه تلگرام

ممبر واقعی گروه تلگرام

ممبر واقعی گروه تلگرام – telegram

ممبر واقعی گروه تلگرام

ممبر واقعی گروه تلگرام

گروه‌های تلگرام برای اشتراک مطلب بین دوستان و خانواده یا همکاری بین تیم‌های کوچک ایده‌آل هستند، آن‌ها می‌توانند تا سقف ۲۰۰ عضو داشته باشند و به صورت پیش فرض هر کسی می‌تواند اعضای جدید به گروه اضافه کند و نام و عکس گروه را تغییر دهد. اگر گروه شما به یک اجتماع خیلی بزرگ تبدیل شد، می‌توانید آن را به یک ابر گروه متمرکز‌تر ارتقاء دهید. ابر گروه‌ها می توانند تا سقف ۲۰۰۰۰ عضو داشته باشند و یک تاریخچه یکسان دارند، بنابر‌این پیام‌های حذف شده از دید همه اعضاء پنهان خواهند شد.

بطوریکه اکنون کمتر خانواده ای را مشاهده میکنید که یک گروه شخصی تلگرام نداشته باشد . بدون شک در حال حاضر بالا بودن عضوهای یک گروه در تلگرام تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطبین و بالا رفتن اعتبار گروه دارد

ممبر واقعی گروه تلگرام

ویژگی های خدمات ممبر واقعی گروه تلگرام

تمام ممبرهای واقعی گروه تلگرام سبزلایک دارای کیفیت بالا هستند و ریزش بین ۱۰ الی ۸۰ درصد کمی دارند.(موضوع گروه و مدیریت تاثیر زیادی در کاهش ریزش دارد)

توجه داشته باشید به علت واقعی بودن اعضا امکان برهم زدن نظم گروه وجود دارد و بعد از اضافه کردن باید مدیریت بیشتری روی گروه خود داشته باشید

سعی شده تا حد امکان بهترین قیمت همراه با بهترین کیفیت برای مشتریان گرامی حفظ شود تا باعث رضایتمندی مشتری شود. همچنین پشتیبانی ما در ۷ روز هفته به صورت شبانه روزی فعال می باشد.
پس با خیال راحت می توانید پنل مورد نیاز خود را انتخاب و سفارش دهید.پس از انتخاب پلن مورد نظر خود و ثبت سفارش و پرداخت صورتحساب، سفارش شما شروع شده و در طی مدت زمان درج شده در جدول قیمتها، تحویل داده می شود. تمام ممبرها واقعی و از اعضای تلگرام در سراسر ایران می باشند. پس خیالتان از کیفیت راحت باشد.

توجه داشته باشید که کلیه مراحل ثبت سفارش، پرداخت، تحویل گزارش، و پشتیبانی از طریق ناحیه کاربری سایت و بصورت مکانیزه انجام می شود.

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا نیاز داشتن به راهنمایی با ما تماس بگیرید

پلن راه اندازی

15,000

تومان

سفارش

500 ممبر

تحویل 1 روزه

پلن پیشنهادی

25,000

تومان

سفارش

1000 ممبر

تحویل 1 روزه

پلن حرفه ای

45,000

تومان

سفارش

2000 ممبر

تحویل 1 روزه

پلن طلایی

65,000

تومان

سفارش

3000 ممبر

تحویل 1 روزه

پلن ویژه

110,000

تومان

سفارش

5000 ممبر

تحویل 1 روزه

پلن اختصاصی

130,000

تومان

سفارش

8000 ممبر

تحویل 1 روزه