فالوور خارجی فیسبوک

فالوور خارجی فیسبوک

فیسبوک – facebook

فالوور خارجی فیسبوک

فالوور خارجی فیسبوک

فیس بوک  یک شبکه اجتماعی رایگان در اینترنت است . کاربران در آن میتوانند با یکدیگر بطور کاملا چند رسانه ای در ارتباط باشند ، دوستان را به لیست خود اضافه کنند،با دیگران آشنا شوند و برای خود یک صفحه شخصی درست کنند تا دیگران به آن مراجعه و اطلاعات آن را مشاهده کنند و در صورت علاقه نظر خود را اعلام کنند .

فیسبوک با توجه به لایک های فرد به دوستانش اطلاع می دهد که وی چه صفحه ای را پسندیده‌ است و در گوشه صفحه دیگر کاربران، با معرفی لایک های زده شده، آن را به دیگران پیشنهاد می‌دهد. بدون شک در حال حاضر بالا بودن فالوور و لایک پست ها در صفحات فیسبوک تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطبین و بالا رفتن اعتبار پیج دارد .

فالوور خارجی فیسبوک

ویژگی های خدمات فیسبوک سبزلایک

تمام  فالوورهای فیسبوک سبزلایک واقعی و دارای کیفیت بالا هستند و بصورت دائمی می باشند. و ریزش کمی دارند.

سعی شده تا حد امکان بهترین قیمت همراه با بهترین کیفیت برای مشتریان گرامی حفظ شود تا باعث رضایتمندی مشتری شود. همچنین پشتیبانی ما در ۷ روز هفته به صورت شبانه روزی فعال می باشد.
پس با خیال راحت می توانید پنل مورد نیاز خود را انتخاب و سفارش دهید.پس از انتخاب پلن مورد نظر خود و ثبت سفارش و پرداخت صورتحساب، سفارش شما شروع شده و در طی مدت زمان درج شده در جدول قیمتها، تحویل داده می شود. تمام فالوورهای فیسبوک واقعی و از اعضای فیسبوک در سراسر جهان می باشند. پس خیالتان از کیفیت راحت باشد.

توجه داشته باشید که کلیه مراحل ثبت سفارش، پرداخت، تحویل گزارش، و پشتیبانی از طریق ناحیه کاربری سایت و بصورت مکانیزه انجام می شود.

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا نیاز داشتن به راهنمایی با ما تماس بگیرید

پلن راه اندازی

22,000

تومان

سفارش

50 فالوور

تحویل 3 روزه

پلن پیشنهادی

37,000

تومان

سفارش

100 فالوور

تحویل 6 روزه

پلن حرفه ای

142,000

تومان

سفارش

500 فالوور

تحویل 10 روزه

پلن طلایی

250,000

تومان

سفارش

1000 فالوور

تحویل 15 روزه