فالوور خارجی اینستاگرام

فالوور خارجی اینستاگرام

 اینستاگرام – instagram

فالوور خارجی اینستاگرام

فالوور خارجی اینستاگرام

اینستاگرام در حقیقت یک شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاری عکس و ویدئو میباشد که اکثر کاربران از اپلیکیشن آن بر روی تلفن هوشمند استفاده میکنند . از موفقیت این شبکه اجتماعی در سادگی آن است و بجای آنکه مانند شبکه های دیگری مثل فیسبوک ،کاربر را درگیر موارد جانبی کند ،این امکان را برای کاربر فراهم می سازد تا به آسانترین شکل ممکن بک تصویر یا ویدیو را برای دوستان خود به اشتراک بگذارد.  که اخیرا بین کاربران ایرانی ، هنرمندان و شخصیت ها بسیار پرطرفدار شده است ، بطوریکه اکنون کمتر فرد یا شخصیت معروفی را مشاهده میکنید که یک صفحه شخصی اینستاگرام نداشته باشد . بدون شک در حال حاضر بالا بودن فالوور و لایک پست ها در صفحات اینستاگرام تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطبین و بالا رفتن اعتبار پیج دارد

فالوور خارجی اینستاگرام

ویژگی های خدمات اینستاگرام سبزلایک

تمام  فالوورهای اینستاگرام سبزلایک واقعی و دارای کیفیت بالا هستند و بصورت دائمی می باشند. و ریزش کمی دارند.

سعی شده تا حد امکان بهترین قیمت همراه با بهترین کیفیت برای مشتریان گرامی حفظ شود تا باعث رضایتمندی مشتری شود. همچنین پشتیبانی ما در ۷ روز هفته به صورت شبانه روزی فعال می باشد.
پس با خیال راحت می توانید پنل مورد نیاز خود را انتخاب و سفارش دهید.پس از انتخاب پلن مورد نظر خود و ثبت سفارش و پرداخت صورتحساب، سفارش شما شروع شده و در طی مدت زمان درج شده در جدول قیمتها، تحویل داده می شود. تمام فالوورهای اینستاگرام واقعی و از اعضای اینستاگرام در سراسر جهان می باشند. پس خیالتان از کیفیت راحت باشد.

توجه داشته باشید که کلیه مراحل ثبت سفارش، پرداخت، تحویل گزارش، و پشتیبانی از طریق ناحیه کاربری سایت و بصورت مکانیزه انجام می شود.

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا نیاز داشتن به راهنمایی با ما تماس بگیرید


 

پلن راه اندازی

20,000

تومان

سفارش

100فالوور خارجی

تحویل 3 روزه

پلن پیشنهادی

75,000

تومان

سفارش

500فالوور خارجی

تحویل 5 روزه

پلن حرفه ای

130,000

تومان

سفارش

1000فالوور خارجی

تحویل 7 روزه

پلن طلایی

600,000

تومان

سفارش

5000فالوور خارجی

تحویل 10 روزه