هک کردن تلگرام

هک کردن تلگرام

بدون دیدگاه 21 ژانویه 2018

هک کردن تلگرام

هک کردن تلگرام – hack-telegram

هک کردن تلگرام

هک کردن تلگرام

اپلیکیشن پیام رسان تلگرام که پیش‌تر نیز به معرفی آن پرداخته‌ایم، اعلام کرده به مخرب‌ترین حمله‌ی هکری که به این برنامه صورت گیرد 300,000 دلار جایزه خواهد داد. بر این اساس اگر شما هم توانایی در اختیار گرفتن خطوط ارتباطی و سرورهایی که توسط دو کاربر آزمایشی در تلگرام مورد استفاده قرار می‌گیرد را داشته باشید، جایزه‌ای بزرگ برنده خواهید شد.

 

 

 

hack-telegram

هک کردن تلگرام 

تلگرام سرویسی است که تمرکز اصلی خود را بر امنیت و سرعت قرار داده، بنابراین ماهیت این مسابقه چندان جای تعجب ندارد. برنده‌ی این مسابقه شخصی خواهد بود که از طریق بخش‌هایی که توسعه‌دهندگان برنامه سعی در حفاظت از آن داشته‌اند، راهی برای نفوذ به این سرویس بیابد. از شرکت‌کنندگان در این مسابقه درخواست شده به ایجاد یک چت آزمایشی میان کاربران خیالی «نیک» و «پائول» بپردازند و ضمن تبادل پیغام، به شیوه‌ای غیرمتعارف تلاش کنند محتوای پیغام‌های آن‌ها را هک کرده و استخراج نمایند.
اما پیش از آنکه تلگرام چندصد هزار دلار در دستان شما بگذارد باید ثابت کنید که شما در حقیقت گفتگوی نیک و پائول را با موفقیت هک کرده‌اید. بنابراین گروه تلگرام در یک نشست گفتگوی خصوصی در برنامه، آدرس ایمیلی در اختیار شما قرار می‌دهد که باید اطلاعات زیر را برای آن‌ها ارسال کنید.

 

هک کردن تلگرام

هک کردن تلگرام

متن پیغام درون ایمیل محرمانه
لاگ‌های نشست مربوطه که منجر به حمله‌ی موفق شده و به ID خود شما اختصاص دارد
توضیحات در خصوص اینکه چگونه حمله را اجرا کرده‌اید
اطلاعات حساب بانکی برای دریافت جایزه
این مسابقه‌ی آنلاین در تاریخ 4 فوریه پایان خواهد یافت. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، به صفحه‌ی مربوطه در وب‌سایت رسمی تلگرام مراجعه کنید.

 

سبز لایک

سبز لایک

 

سبزلایک پیشتاز در ارائه خدمات متنوع و با کیفیت در زمینه شبکه های اجتماعی در کشور میباشد. باچند کلیک ساده میتوانید به راحتی خدمات مورد نظر خود را تهیه نمایید و شاهد رشد روز افزون محبوبیت خود در شبکه های اجتماعی باشید.

 

دسته بندی :

تلگرام وبلاگ

مقاله های مرتبط