قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

سبزلایک – قوانین و مقررات

با شرایط استفاده از خدمات سبزلایک آشنا شوید
هر گونه استفاده از خدمات سبزلایک به معنای مطلع بودن، پذیرفتن و پیروی از شرایط و مقررات مندرج در این صفحه است. بنابراین توصیه می‌کنیم پیش از آغاز خرید در وب‌سایت سبزلایک، قوانین را به دقت مطالعه کنید.

مقررات عمومی
تمامی فعالیت‌های وب‌سایت سبزلایک، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران این وب‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود.

وب‌سایت سبزلایک اجازه دارد در هر زمان، نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم برای عکس‌العمل را به آنها بدهد.

تعهدات وب‌سایت سبزلایک
سبزلایک تعهدات مشخصی نسبت به کار و کاربران خود دارد که در ادامه دقیقاً مشخص شده‌اند:

وب‌سایت سبزلایک متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر برای تصمیم‌گیری را به صورت شفاف و دقیق در اختیار او قرار دهد و در جهت رفع ابهامات کاربران تلاش کند.

وب‌سایت سبزلایک، نسبت به اصول کاری خود متعهد است و تمامی سعی خود را می‌کند تا راهکارها و اصول درست و اساسی را در فعالیت‌های خود به کار گیرد.

پشتیبانی وب‌سایت سبزلایک، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات کاربران ایجاد شده است. با این حال تعهدی نسبت به پاسخگویی آنی نداشته و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس، قادر به پاسخگویی سریع نباشد.

تعهدات عمومی کاربران
مشتریان سبزلایک نیز، بالطبع تعهداتی نسبت به کار وب‌سایت سبزلایک دارند که در ادامه خواهد آمد:

فعالیت کاربران سبزلایک باید در راستای قوانین جمهوری اسلامی و البته، مطابق با اصول اخلاقی باشد. در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک، وب‌‎سایت سبزلایک حق دارد در مورد قطع دسترسی‌های کاربر و اطلاع به سازمان‌های مربوط تصمیم‌گیری کند.

هویت و اطلاعات تماس مشتری باید دقیقاً مشخص باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.

در صورت درخواست بازگشت وجه پس از ثبت سرویس و پرداخت هزینه، اگر هنوز تبلیغات یا خدمات مشتری آغاز نشده باشد، 20% از مبلغ کل تحت عنوان خسارت به سبزلایک اختصاص می‌یابد و باقی مبلغ به کاربر عودت داده خواهد شد.

استرداد وجه
در صورتی که به هر دلیلی، وب‌سایت سبزلایک قادر به ارائه خدمات ذکر شده در صفحه محصولات و خدمات خود نباشد، موظف است مبلغ دریافت شده از کاربر را به طور کامل به وی بازگرداند.

مکاتبات
تمامی مکاتباتی که از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، بتوان به آنها ارجاع داد.